::: Kornowacki urząd wydobyty z mroku

41 linii z diodami LED o mocy 19 W każda, w pełni sterowane od 0 do 100 proc. mocy, do tego naświetlacze boczne 150 W a także projektor GOBO zdolny do wyświetlania na fasadzie każdego motywu - taki zestaw Vattenfall zafundował gminie Kornowac.

Vattenfall sprezentował iluminację Urzędu Gminy w ramach akcji Wydobywamy z mroku. - Nie wiemy, ile kosztowała. Nie chcieli zdradzić - mówi wójt Kornowaca Józefa Stukator. Dziś o 19.00, z prezesem Vattenfall Distribution Poland Markiem Kleszczewskim, uroczyście włączył przycisk i rozświetlił swoje miejsce pracy. Przyjechał poseł Siedlaczek z żoną, senator Motyczka, wójtowie okolicznych gmin, wiceprezydent Wojciech Krzyżek, miejscowi radni oraz grupa mieszkańców. Zagrała orkiestra.

Wszyscy wytrzymali kilkanaście minut przemówienia wójta, a potem zachwycali się efektem. Na bocznej ścianie urzędu, tej od strony Raciborza, wyświetlał się kornowacki haft. - Na święta można wyświetlać na przykład życzenia - dodaje Zygmunt Krzyżanowski z KB Volt, wykonawcy iluminacji. Całość zaprojektowało Studio DL.

Galeria: Kornowacki urząd wydobyty z mroku
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
obrazekobrazekobrazek